News

Florida has regulated edible foods with medical cannabis

Повідомлення на сайті Міністерства охорони здоров'я опублікували у середу, 26 серпня. Флорида проголосувала за легалізацію медичного канабісу ще у 2016-му, і тільки у 2019-му дозволила курити. Правила щодо їстівних продуктів теж були готові давно, але бюрократичні процедури займають чимало часу!

Провідні канабіс-компанії Флориди роками готувалися до цього моменту. Вони мають величезні виробничі потужності по всій державі і найбільший обсяг виробництва в країні, адже тільки у Флориді обслуговують майже 400 000 пацієнтів. Відповідно до чинних правил всі компанії-виробники мають щороку отримувати дозвіл, який коштує до 650 доларів.

Серед базових правил – мінімізувати привабливість для дітей, не наслідувати відомі комерційні бренди, належно упаковати. Тобто яскравих кольорів і желейних медведиків не буде! Серед дозволених продуктів – пастила, кекси, конфети, порошки для напоїв.

Компанія з виробництва канабісу Trulieve, яка управляє десятками аптек по всьому штату, повідомила в ранковому прес-релізі в четвер, що підготувала кухню комерційного класу площею 10 000 квадратних футів на своєму виробничому підприємстві в Квінсі. Реліз також оголосив про нове партнерство зі спеціалізованими їстівними брендами Binske, Bhang, District Edibles і Love's Oven.

Райан Скотсон, співзасновник CannaMD – мережі лікарів з Флориди, які мають право прописувати пацієнтам медичний канабіс, – повідомив, що компанія вже видала перший у Флориді сертифікат на їстівну медичну марихуану. І додав, що вони «дуже раді, нарешті, цей спосіб доступний пацієнтам».
World Medicine Law