News

The US House of Representatives will vote to lift the federal ban on marijuana


Містер Хойер, зокрема, зазначив, що Закон про реінвестування та зняття судимостей щодо марихуани, або Закон MORE, буде в фокусі уваги Палати після повернення з вихідних на честь свята Подяки. Законодавці планують обговорити та проголосувати закон або в четвер, або в наступну п’ятницю.
Пленарне голосування відбудеться після референдумів у Нью-Джерсі та чотирьох інших штатах, де мешканці проголосували за легалізацію канабісу для рекреаційного використання. Рекордні 68% дорослих американців проголосували за легалізацію конопель в опитуванні Інституту Геллапа у листопаді цього року.“Національна підтримка федеральної легалізації конопель досягла найвищого рівня, і майже 99% американців незабаром проживатимуть у штатах з певною формою легалізації," сказав засновник і співголова Конгресу конопель. 

“Конгрес повинен скористатися цим імпульсом і зробити все можливе, щоб покласти край невдалій політиці заборони, що призвела до тривалого і ганебного періоду вибіркового кримінального переслідування кольорових громад."Це було перше в історії голосування в Конгресі за скасування заборони конопель. Але шанс, що все завершиться прийняттям закону, незначний, оскільки немає жодних свідчень про те, що Сенат проголосує за законопроект до перерви в цьому місяці.

В даний час марихуана визначається федеральним законом як речовина класу 1, обіг якої контролюється. Зміна класифікації дозволить штатам легалізувати її, надасть банкам можливість пропонувати кредитні картки та чекові рахунки юридичним компаніям, що займаються коноплею, і полегшить вивчення будь-яких лікарських переваг канабісу.
Законопроект також вимагатиме від федеральних судів ліквідувати попередні судимості за марихуану, оподатковувати коноплі, щоб допомогти громадам, які найбільше постраждали від війни з наркотиками, фінансувати професійну підготовку та надавати позики дрібному канабіс-бізнесу, що належить меншинам.“Просуваючи Закон «MORE», Палата представників надсилає безпомилковий сигнал, що Америка готова закрити книгу заборони марихуани та покласти край безглуздому гніту та побоюванню, що ця невдала політика призведе до законослухняності громадян," сказав Джастін Стрекал, політичний директор Національної організації з реформування законів марихуани (NORML).

“Американці готові відповідально легалізувати та регулювати марихуану, і це голосування показує, що деякі законодавці нарешті прислухаються.”Голосування мало відбутися перед виборами Президента, однак лідери демократів відклали його, аби уникнути репутаційних ризиків. В період епідемії голосування щодо канабісу не може передувати голосуванню щодо Пакету Стимуулюючих Заходів щодо коронавірусу.
Ми уважно слідкуватимемо за подіями, адже голосування у США неабияк вплине на увесь ринок канабісу.
World Law