News

Kalacan Hellas is licensed in Greece to produce medical cannabis in Europe

Ліцензія, одна з найбільших, виданих урядом Греції, дає Kalacan Hellas право створювати підприємства з вирощування, переробки і виробництва, а також здійснювати ліцензійну діяльність, включаючи імпорт та експорт канабісу. Отримання ліцензії в ЄС відкриває перед Kalacan неабияку платформу для виробництва і розповсюдження канабісу в блакитному океані європейського ринку канабісу.

Головний виконавчий директор Kalacan пан Афанасіос Кацикас прокоментував: «Греція і Kalacan зараз знаходяться на світовій арені канабісу, і ми прагнемо стати світовим лідером. Ми з нетерпінням чекаємо розвитку цієї захоплюючої галузі в Греції і Європі з прямою вигодою для нашої спільноти і країни».

Компанія планує побудувати великомасштабні теплиці, а також переробні та виробничі потужності на ліцензованій ділянці площею 77 258 м2 в регіоні Каламата, Греція. Очікується, що нові об'єкти спочатку створять сотні робочих місць для місцевої спільноти, які продовжуть рости разом з розширенням діяльності Kalacan. Будівництво першої черги, площею 6000 м2 почнеться вже у 2020-му. Ринок ростиме, разом з ним ростимуть і потужності компанії. Після завершення будівництва і запуску на повну потужність Kalacan оцінює загальний обсяг виробництва сушеного канабісу з високим вмістом ТГК в 100 000 кілограмів на рік! Також прогнозують понад 12 мільйонів одиниць готових споживчих упакованих продуктів на основі канабісу, призначених для експорту по всій Європі і на інші обрані ринки.

Kalacan – європейська біофармацевтична компанія, базується в Афінах, позиціонує себе як чи не перший комерційний виробник на регульованому європейському ринку канабісу. У фокусі розробка, виробництво і комерціалізація продуктів на основі канабіноїдів (ТГК і КБД) рослинного походження. У товарній лінійці лікувальні настойки, капсули і харчові продукти, що продаються під брендом KALAVITA WELLNESS.
World Business Medicine